imagine articol

Meciurile Turneelor Finale juvenile, transmise live pe internet

Clubul nostru va asigura transmisia live a tuturor meciurilor pe care echipele noastre le vor disputa în cadrul Turneelor Finale ale Campionatelor Naționale de juniori. Acestea vor putea fi urmărite pe canalul de Youtube al clubului, care poate fi accesat AICI.

De asemenea, Federația Română de Baschet a anunțat că va transmite în sistem live-streaming toate meciurile disputate pe terenul 1 al complexului de la Ploiești, pe canalul FRB TV și pe pagina de facebook a FRB

Turneele Naționale de juniori se vor desfășura în perioada 7-20 septembrie pe cele trei terenuri în aer liber situate în Parcul Municipal din cartierul Ploiești Vest.

Clubul nostru are echipe calificate la categoriile Under 13, Under 14, Under 16 și Under 18. Componența grupelor și datele de disputare pot fi consultate AICI.

Parteneri

BT
CompexitPrimaria Cluj NapocaAegon
Regina MariaBoschKineticPeakVisit Cluj